Mini Cart

Delicia Shiringe mbushese per torta me 8 maja dekoruese 22 cm

1,390L

8595028487350

SKU: 630527 Categories: ,

Description

Kodi: 630527

Shiringa mbushëse Delicia është aksesori i përsosur që do t’ju ndihmojë të dekoroni ëmbëlsirat tuaja ose ti mbushni ato. Ajo ka 8 koka të përshtatshme për të krijuar dekorime dhe mbushje. Me shiringë mund të bëni vija, valëzime, fjongo…etj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Shiringe mbushese per torta me 8 maja dekoruese 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *