Mini Cart

-25%

Delicia Prerese brumi me forme

Original price was: 1,500L.Current price is: 1,500L. 1,125L

8595028445428

SKU: 630044 Categories: ,

Description

Kodi: 630044

Prerës brumi Delicia, me formë të veçantë është e shkëlqyer për përgatitjen e lehtë dhe të shpejtë të modelit të kryqëzuar në brumë. Bërë nga plastika rezistente. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Prerese brumi me forme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *