Mini Cart

Handy Rende kombinat

2,100L

8595028429565

SKU: 643782 Categories: ,

Description

Kodi: 643782

Rendja kombinat Handy ka vrima të ndryshme në secilën anë, kështu që ju mund t’i grini ushqimet ose t’i reduktoni në feta, ose shirita julienne, çdo herë sipas dëshirës. Prodhuar tërësisht prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe dorezë plastikë rezistente.

Përmasat: 24×11 cm.


Additional information

Dimensions 11.1 × 9.2 × 22.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Handy Rende kombinat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *