Mini Cart

Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 100 ml

790L

8595028486735

SKU: 895140 Category:

Description

Kodi: 895140

Kavanozi i qelqit Della Casa, me kapak me puthitje për ruajtjen e ushqimit, është perfekt për ruajtjen e reçelrave, marmelatave, turshive etj. Ka një grep çeliku dhe një gomë për vulosjen.

Kapaciteti: 100 ml. Diametri: 6 cm, lartësia: 7.5 cm.

Additional information

Dimensions 9.5 × 7.4 × 7.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *