Mini Cart

Delicia Forma per mbushje me 3 motive Pashke

850L

8595028448801

SKU: 631648 Categories: ,

Description

Kodi: 631648

Seti me 3 forma Delicia me motive Pashke si: vezë, zogj dhe lepurushë, vjen në plastikë rezistente dhe aksesorin për mbushjen e tyre. Mjafton t’i përdorni këto forma të vogla duke ndjekur me kujdes udhëzimet për të pasur biskota në formë kafshe që duken si ato reale.


Additional information

Dimensions 21 × 17 × 4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forma per mbushje me 3 motive Pashke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *