Mini Cart

Delicia Forma per biskota peme 2 aneshe me 4 madhesi

990L

8595028449921

SKU: 630865 Categories: ,

Description

Kodi: 630865

Format e biskotave Delicia, prej plastike rezistente, në formë peme janë të dyanshme. Format shërbejnë për prerjen e lehtë të 4 madhësive të ndryshme të biskotave nga brumi.

Madhësitë: 5.5 cm, 7.5 cm, 9.5 cm dhe 12.5 cm.

 

Additional information

Dimensions 20 × 15 × 4.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forma per biskota peme 2 aneshe me 4 madhesi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *