Mini Cart

Delicia Tave pjekje 36×25 cm

1,890L

8595028426816

SKU: 623010 Categories: ,

Description

Kodi: 623010

Tava e pjekjes Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. E përkryer për të gatuar lazanja dhe ëmbëlsira të shijshme. Mos përdorni aksesorë me majë metalike pasi ato do të prishin veshjen.

Përmasat: 36×25 cm.


Additional information

Dimensions 36.3 × 24.9 × 1.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave pjekje 36×25 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *