Mini Cart

-25%

Delicia Forme keku lule silikon 24 cm

2,990L 2,243L

8595028402315

SKU: 629416 Categories: ,

Description

Kodi: 629416

Forma e kekut lule Delicia ka një formë origjinale dhe falë silikonit fleksibël do t’ju lejojë ta nxirrni kekun pa mundim dhe pa prishur modelin dekorativ në sipërfaqe. I reziston nxehtësisë deri në 230°C por mund t’a vendosni edhe në frigorifer, kështu që mund t’a përdorni edhe për të përgatitur puding ose ëmbësira të tjera të ftohta. Duke kursyer hapësirë, mund t’a palosni ose rrotulloni pasi do të kthehet gjithmonë në formën e saj fillestare.

Diametri: 24 cm, lartësia: 10 cm.


Additional information

Dimensions 23 × 22 × 11.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme keku lule silikon 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *