Mini Cart

Delicia Forme pjekje per 6 waffles silikon

1,990L

8595028478242

SKU: 629342 Categories: ,

Description

Kodi: 629342

Forma për 6 waffles Delicia është material silikoni dhe rezistente nga -40 deri në +230 °C. Futet në furrë dhe ju lejon t’i hiqni nga forma në mënyrë të përsosur, pa vështirësi.

Përmasat: 21×27 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme pjekje per 6 waffles silikon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *