Mini Cart

Delicia Tave pice me vrima 31 cm

1,790L

8595028427035

SKU: 623122 Categories: ,

Description

Kodi: 623122

Tava e picës me vrima Delicia është perfekte për pjekjen e picave në furrë, por dhe për pjekjen e gështenjave. Vrimat lejojnë që ajri i nxehtë të qarkullojë, duke gatuar në mënyrë të njëtrajtshme, dhe duke e bërë picën krokante. Veshja jo-ngjitëse i reziston temperaturave të larta të furrës.

Diametri: 31 cm.


Additional information

Dimensions 32.3 × 32.3 × 1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave pice me vrima 31 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *