Mini Cart

-25%

Handy Rende e sheshte shumefunksionale

1,600L 1,200L

8595028429541

SKU: 643764 Categories: ,

Description

Kodi: 643764

Rendja e sheshtë Handy ka zona të diferencuara, me vrima të vogla dhe të mesme, si dhe një teh qëndror për prerje ose për të marrë copa djathi, çokollate, fruta, etj. Prodhuar tërësisht prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe dorezë plastikë rezistente.

Përmasat: 28 x 11 cm.


Additional information

Dimensions 28.3 × 11.5 × 1.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Handy Rende e sheshte shumefunksionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *