Mini Cart

Delicia Kids Zoo Forma plastike per biskota 12 cp

1,500L

8595028444445

SKU: 630930 Categories: ,

Description

Kodi: 630930

Çdo fëmijë me siguri do të gjejë kafshën e tij të preferuar. 12 forma kafshësh Delicia Kids Zoo, prodhuar nga plastika rezistente e cilësisë së lartë, ju ndihmojnë të argëtoheni dhe të përgatitni një kopsht zoologjik për të ngrënë.


Additional information

Dimensions 32.3 × 4.3 × 9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Kids Zoo Forma plastike per biskota 12 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *