Mini Cart

Gusto Tave furre porcelani 25×16 cm

2,490L

8595028422214

SKU: 622014 Categories: ,

Description

Kodi: 622014

Tava e furrës Gusto, prej porcelani të bardhë, është rezistente ndaj temperaturave nga -18 në +240 °C. Tava ju lejon që të përgatisni gatimet tuaja paraprakisht dhe t’i vendosni në furrë vetëm në momentin e fundit.

Përmasat: 25×16 cm.


Additional information

Dimensions 25 × 16.3 × 5.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gusto Tave furre porcelani 25×16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *