Mini Cart

Delicia Tave pjekje e thelle drejtekendore 26x11x7 cm

1,890L

8595028426977

SKU: 623082 Categories: ,

Description

Kodi: 623082

Tava drejtkëndore për pjekje Delicia me shtresë jo-ngjitëse është rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e tavës.

Përmasat: 26x11x7 cm.


Additional information

Dimensions 31 × 11.8 × 7.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave pjekje e thelle drejtekendore 26x11x7 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *