Mini Cart

Delicia Kids Forma per biskota 21 numra

990L

8595028451597

SKU: 630926 Categories: ,

Description

Kodi: 630926

Numrat Delicia Kids janë material plastikë me ngjyra te ndryshme, rezistente dhe të sigurta.

Seti përmban 21 copë.


Additional information

Dimensions 25 × 22 × 1.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Kids Forma per biskota 21 numra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *