Mini Cart

-25%

Sonic Thike kuzhinieri 14 cm

1,100L 825L

8595028426403

SKU: 862040 Categories: ,

Description

Kodi: 862040

Thikë kuzhinieri Sonic me dorezë ergonomike në plastikë të zezë rezistente. Thika e kuzhinierit është e përkryer për prerjen e çdo lloj ushqimi në feta dhe kubikë.

Gjatësia e tehut: 14 cm.


Additional information

permasa

30.3x2x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonic Thike kuzhinieri 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *