Mini Cart

Precioso Thike buke 20 cm

2,390L

8595028483222

SKU: 881250 Categories: ,

Description

Kodi: 881250

Thika e bukës Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia totale: 33,5 cm, gjatësia e tehut: 20 cm.


Additional information

permasa

37x9x2.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike buke 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *