Mini Cart

Precioso Thike kuzhinieri 15 cm

1,850L

8595028483178

SKU: 881228 Categories: ,

Description

Kodi: 881228

Thika e kuzhinierit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia e tehut: 15 cm.


Additional information

permasa

33x9x2.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike kuzhinieri 15 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *