Mini Cart

Delicia Thike keku 30 cm

2,100L

8595028487428

SKU: 630132 Categories: ,

Description

Kodi: 630132

Thika e kekut Delicia vjen me një teh të gjatë të hollë çelik-inoks që është i dhëmbëzuar dhe i formësuar për të prerë feta dhe për të përhapur kremrat. Doreza është prej plastike dhe siguron një kapje të sigurt.

Gjatësia e tehut: 30 cm.


Additional information

permasa

50.5×13.1×1.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Thike keku 30 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *