Mini Cart

Sonic Thike kuzhinieri 18 cm

1,250L

8595028426410

SKU: 862042 Categories: ,

Description

Kodi: 862042

Thikë kuzhinieri Sonic me dorezë ergonomike në plastikë të zezë rezistente. Thika e kuzhinierit është e përkryer për prerjen e çdo lloj ushqimi në feta dhe kubikë.

Gjatësia e tehut: 18 cm.


Additional information

permasa

37.2x2x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonic Thike kuzhinieri 18 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *