Mini Cart

Home Profi Thike qeruese e harkuar 7 cm

970L

8595028430332

SKU: 880501 Categories: ,

Description

Kodi: 880501

Thikë qëruese Home Profi me dorezë ergonomike në plastikë të zezë rezistente me tre thumba të dukshme. E përkryer për qërimin dhe prerjen e frutave dhe perimeve të vogla. Gjithashtu i dobishëm për grirjen e hudhrës dhe xhenxhefilit.

Gjatësia e tehut: 7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Thike qeruese e harkuar 7 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *