Mini Cart

-25%

Presto Tone Thike kuzhinieri me kellef 18 cm

1,700L 1,275L

8595028444889

SKU: 863092 Categories: ,

Description

Kodi: 863092

Thika e kuzhinierit Presto Tone është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente dhe ka një shtresë jo-ngjitëse në teh në të njëjtën ngjyrë me dorezën dhe këllëfin mbrojtës. Është praktike për prerjen e ushqimit dhe e lehtë për t’u pastruar sepse ushqimet e prera në feta nuk ngjiten në teh.

Gjatësia e tehut: 18 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tone Thike kuzhinieri me kellef 18 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *