Mini Cart

Precioso Thike shumeperdorimeshe 9 cm

1,250L

8595028483123

SKU: 881203 Categories: ,

Description

Kodi: 881203

Thika shumëpërdorimshe Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia e tehut: 9 cm.


Additional information

permasa

28x9x2.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike shumeperdorimeshe 9 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *