Mini Cart

Woody Mbajtese thikash druri 14 vende

3,150L

8595028486940

SKU: 869508 Categories: ,

Description

Kodi: 869508

Me mbajtësen e thikave Woody me 13+1 vende mund të keni lehtësisht të arritshme thikat që ju nevojiten dhe gërshërët e pulës. E bërë nga druri i qëndrueshëm, ka një dizajn të thjeshtë që duket ideale në çdo kuzhinë. Mbajtësja nuk i ka thikat të përfshira.

Përmasat: 17x10cm, lartësia: 21 cm.

Additional information

permasa

16.8x10x21

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Woody Mbajtese thikash druri 14 vende”

Your email address will not be published. Required fields are marked *