Mini Cart

-25%

Presto Mini Tigan i vogel 14 cm

Original price was: 1,650L.Current price is: 1,650L. 1,238L

8595028401035

SKU: 594001 Categories: ,

Description

Kodi: 594001

Tigani i vogël Presto Mini ju ndihmon të gatuani sasi të vogël ushqimi. E përkryer për skuqjen e një veze. Ka një shtresë që nuk ngjit dhe bisht që nuk rrëshqet në ngjyrë të kuqe tërheqëse.

Diametri: 14 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Mini Tigan i vogel 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *