Mini Cart

President Toster 3ne1

9,500L

8595028404531

SKU: 909116 Category:

Description

Kodi: 909116

Tosteri President 3ne1 ideale për gatimin e sanduiçeve, vafleve, panineve, perime në skarë, mish, peshk etj. Multifunksionale, me 6 pjata të heqshme për gatim dhe pjekje në skarë. Bërë prej metali me cilësi të lartë, plastikë rezistente ndaj nxehtësisë dhe çelik inox; pllakat kanë një shtresë jongjitëse të cilësisë së lartë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Toster 3ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *