Mini Cart

President Blender dore me gote 0.8 L 800 W

13,200L

8595028403831

SKU: 909020 Categories: ,

Description

Kodi: 909020

Blenderi i dorës President ju lejon të grini, copëtoni, përgatitni supa, salca, smoothie, madje edhe majonezë e pesto. Ka shpejtësi të ndryshme duke i përzier përbërësit në mënyrë perfekte. I prodhuar në çelik-inoks dhe plastikë rezistente, ai ka një dizajn të teknologjisë së lartë.

Gjatësia: 39 cm, diametri i gotës: 11 cm – lartësia: 21 cm.

Fuqia hyrëse: 800 W, kapaciteti i gotës: 800 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Blender dore me gote 0.8 L 800 W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *