Mini Cart

President Blender dore 3ne1 0.8 L 800 W

18,200L

8595028403862

SKU: 909022 Categories: ,

Description

Kodi: 909022

Blenderi President ju lejon të grini, copëtoni, përgatitni supa, salca, smoothie, madje edhe majonezë e pesto. Ka shpejtësi të ndryshme duke i përzier përbërësit në mënyrë perfekte. I prodhuar në çelik-inoks dhe plastikë rezistente, ai ka një dizajn të teknologjisë së lartë.

Gjatësia:39 cm, diametri I gotes: 11 cm – lartësia 21 cm, diametri i tasit grirës: 14 cm – lartësia 18 cm, rrahësi: 6 cm.

Fuqia hyrëse: 800 W, Kapaciteti i gotës: 800 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Blender dore 3ne1 0.8 L 800 W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *