Mini Cart

Party Time Zgare portabel me qymyr

30,500L

8595028484090

SKU: 707210 Categories: ,

Description

Kodi: 707210

Zgara portabël Part Time zë pak hapësirë dhe funksionon me qymyr normal. E ndizni duke përdorur lëngun ndezës dhe mund t’a mbushni me qymyr pa e ndërprerë gatimin. Ka një ventilator turbo që e bën shumë efikas dhe gati për t’u përdorur në vetëm 5 minuta pasi është ndezur. Të gjitha pjesët inoks mund të lahen në lavastovilje. Suportohet nga 4 bateri AA  1.5 V.

Diametri: 40 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Party Time Zgare portabel me qymyr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *