Mini Cart

President Thekese buke me dy vende

12,700L

8595028405224

SKU: 909110 Category:

Description

Kodi: 909110

Thekesja e bukes President ideale për të pjekur bukën në perfeksion shpejt dhe lehtë. Me 6 nivele gatimi të zgjedhura, programe për ringrohjen e bukës së ngrirë nga frigoriferi, me funksion të fikjes së shpejtë dhe tabaka për thërrimet. Prodhuar nga çelik inox me cilësi të lartë dhe plastikë e qëndrueshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Thekese buke me dy vende”

Your email address will not be published. Required fields are marked *