Mini Cart

President Tharese elektrike me 5 tabaka

18,500L

8595028404555

SKU: 909080 Category:

Description

Kodi: 909080

Tharëse elektrike President me sistem ajrimi të nxehtë, funksionim pa zhurme, Mund te rregullohet koha dhe temperatura. Ideale për tharjen e frutave, perimeve, barishteve, kërpudhave, mishit etj. Pesë tabaka dhe sipërfaqja totale e tharjes 3500 cm 2. Prodhuar nga plastika e qëndrueshme dhe çelik inoxi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Tharese elektrike me 5 tabaka”

Your email address will not be published. Required fields are marked *