Mini Cart

President Blender elektrik per smoothie 0.6 L 350 W

15,900L

8595028401134

SKU: 909030.11 Categories: ,

Description

Kodi; 909030.11

Blenderi President është krijuar posaçërisht për përgatitjen e smoothie të frutave dhe perimeve, me qumësht ose lëngje frutash. Ka një enë qelqi, tehe inoks dhe një funksion pulsimi, shumë i rëndësishëm kur përgatitni smoothie sepse ju lejon të jepni pulse të vogla me fuqi maksimale, duke i bërë përbërësit krejtësisht homogjenë. Përveç gotës së qelqit, blenderi vjen me një shishe plastike rezistente, me mbyllje hermetike dhe një rrip për ta mbajtur. Jo i përshtatshëm për grirjen e akullit ose të mishit.

Fuqia hyrëse: 350 W, kapaciteti: 0.6 L, ngjyra: pana.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Blender elektrik per smoothie 0.6 L 350 W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *