Mini Cart

Grandchef Cajnik elektrik 1.7 L

10,500L

8595028400588

SKU: 677816 Categories: ,

Description

Kodi: 677816

Për të shijuar një çaj të nxehtë sa herë të dëshironi, ju nevojitet një cajnik. Cajniku elektrik Grandchef ngroh ujin në çast dhe fiket automatikisht kur arrin temperaturën e vlimit. Është prej çelik-inoks dhe ka një shkallëzim ku ju lejon të shikoni nivelin e ujit brenda.

Kapaciteti: 1.7l.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Cajnik elektrik 1.7 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *