Mini Cart

-25%

Opus Gold Pjate per embelsira porcelan 20 cm

1,200L 900L

8595028405644

SKU: 385130 Categories: ,

Description

Kodi: 385130

Pjata për ëmbëlsira Opus Gold është material porcelani me dizajn unik. Perfekte për tryezën festive dhe për raste më formale.

Kujdes: nuk lahet në lavastovilje dhe nuk futet në mikrovalë.

Diametri: 20 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Opus Gold Pjate per embelsira porcelan 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *