Mini Cart

Gustito Tas porcelani 20 cm

3,200L

8595028435955

SKU: 386086 Categories: ,

Description

Kodi: 386086

Tasi i rrumbullakët Gustito është prej porcelani, rezistent deri në 200 °C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Diametri: 20 cm, lartësia: 9 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas porcelani 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *