Mini Cart

-25%

Presto Hapese shishe vere metalike e kuqe

1,100L 825L

8595028456127

SKU: 420244.20 Categories: ,

Description

Kodi: 420244.20

Hapësja e shisheve Presto me levë, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, është e lehtë për t’u përdorur dhe e sigurt. Hapësja mbështetet në skajin e shishes dhe drejton spiralen brenda tapës. Duke rrotulluar kokën e tapës, krahët ngrihen derisa të kyçen në pozicionin më të lartë dhe duke i shtyrë krahët poshtë, tapa hiqet lehtësisht nga shishja.

Lartësia: 17 cm, ngjyra: e kuqe.

Additional information

Dimensions 21.5 × 8.5 × 3.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapese shishe vere metalike e kuqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *