Mini Cart

Presto Rrahes qumeshti me bateri

1,950L

8595028440751

SKU: 420714 Category:

Description

Kodi: 420714

Rrahësi elektrik me bateri Presto është material çeliku dhe i përsosur për rrahjen e qumështit ose kafesë. Ju ndihmon në përgatitjen e kapuçinos, çokollatës të nxehtë kremoze, milk-shakes, etj. Kërkon 2 bateri AA që nuk përfshihen në paketim.

Gjatësia: 23 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Rrahes qumeshti me bateri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *