Mini Cart

Gustito Filxhan kapucino porcelan me pjate

1,800L

8595028430233

SKU: 386430 Categories: ,

Description

Kodi: 386430

Për servirjen e kapuçinos me elegancë ju vjen në ndihmë filxhani Gustito. Prej porcelani të bardhë dhe me një disk të zgjatur, ku ju mund të vendosni një lugë çaji dhe një ëmbëlsirë.

Përmasat e filxhanit: Diametri 8 cm, lartësia 7 cm, kapaciteti 200 ml. Pjata e filxhanit: 12×14 cm.


Additional information

Dimensions 14 × 12.2 × 7.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Filxhan kapucino porcelan me pjate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *