Mini Cart

Crema Pjate e ceket katrore porcelan 27×27 cm

2,490L

8595028433937

SKU: 387044 Categories: ,

Description

Kodi: 387044

Pjatë e cekët katrore Crema prej porcelani ngjyrë fildishi. Esenciale dhe e rafinuar, kjo pjatë është perfekte për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Përmasat: 27×27 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Pjate e ceket katrore porcelan 27×27 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *