Mini Cart

Sommelier Set gota kristali per shampanje 210 ml 6 cp

5,450L

8595028439168

SKU: 695850 Categories: ,

Description

Kodi: 695850

Ideale për servirjen e shampanjës dhe verërave të tjera të gazuara, gotat Sommelier janë prej xhami kristalor, transparent dhe pa plumb. Falë teknologjisë së veçantë të prodhimit, xhami ka formë unike dhe është shumë rezistent.

Kapaciteti: 210 ml.


Additional information

Dimensions 21.3 × 14.2 × 25.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sommelier Set gota kristali per shampanje 210 ml 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *