Mini Cart

Giro Tas qelqi 28 cm

2,350L

8595028441659

SKU: 389228 Category:

Description

Kodi: 389228

Tasi i qelqit Giro është shumë praktik, nuk thith aromat e ushqimit dhe nuk merr ngjyrë. Për të kursyer hapësirë në kuzhinë mund të ruhen brenda njëri-tjetrit.

Diametri: 28 cm.


Additional information

Dimensions 28 × 28 × 13.1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giro Tas qelqi 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *