Mini Cart

-25%

Gustito Tas per akullore porcelan

1,490L 1,118L

8595028435979

SKU: 386094 Categories: ,

Description

Kodi: 386094

Tasi për akullore Gustito është material porcelani, rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C.

Diametri: 12 cm, lartësia: 7 cm.


Additional information

Dimensions 12 × 12 × 7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas per akullore porcelan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *