Mini Cart

Online Mbajtese buke plastike me kapak bambu 42×24 cm

7,900L

8595028403572

SKU: 900889 Categories: ,

Description

Kodi: 900889

Mbajtësja e bukës On-line është elegante, higjienike dhe praktike. Ideale për ruajtjen e bukës dhe produkteve të pjekura në kushte optimale. Kapaku i bambusë është shumë i dobishëm sepse vepron edhe si një dërrasë prerëse për bukën. Kutia ka gjithashtu një ndarje për ruajtjen e thikës. *Thika nuk përfshihet në paketim.

Përmasat: 42×24 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Online Mbajtese buke plastike me kapak bambu 42×24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *