Mini Cart

-25%

Fancy Home Aromatizues per makine Pacifik

Original price was: 850L.Current price is: 850L. 638L

8595028406627

SKU: 906693 Categories: ,

Description

Kodi: 906693

Aromatizuesi Pacific Fancy Home ka një formë helike dhe aromë oqeani. Vendoseni aromatizuesin e ajrit në grilën e ventilimit të kroskotit të makinës suaj për të patur një aromë të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Aromatizues per makine Pacifik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *