Mini Cart

MyDrink Cante akulli per ftohjen e pijeve

1,550L

8595028446975

SKU: 308846 Categories: ,

Description

Kodi: 308846

Canta e akullit Mydrink është perfekte për ruajtjen e temperaturës ideale të pijeve të ftohta në verën e nxehtë. Mund të shërbeni verëra dhe pije të tjera në kopësht, në tarracë ose në shtëpi.

Përmasat: 9×9 cm, lartësia: 25 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MyDrink Cante akulli per ftohjen e pijeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *