Mini Cart

Flexispace Organizues per kapaket 37×14.8 cm

2,300L

8595028488074

SKU: 899480 Categories: ,

Description

Kodi: 899480

Falë organizuesit plastik Flexispace ju mund t’i ruani kapakët për ti gjetur lehtësisht kur të keni nevojë. Mund të ruani me kujdes deri në 8 kapakë. Është i përshtatshëm për të gjithë kapakët Tescoma dhe kapakët e zakonshëm me diametër nga 14 deri në 32 cm.

Përmasat: 37×14.8 cm.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexispace Organizues per kapaket 37×14.8 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *