Mini Cart

-25%

Flexispace Organizues per kapaket plastik 18.5×14.8 cm

Original price was: 1,200L.Current price is: 1,200L. 900L

8595028402056

SKU: 899484 Categories: ,

Description

Kodi: 899484

Falë organizuesit plastik Flexispace ju mund t’i ruani kapakët plastikë, për ti gjetur lehtësisht kur të keni nevojë. Organizuesi është prej plastike rezistente dhe ka këmbë që nuk rrëshqasin për ta mbajtur të qëndrueshme.

Përmasat: 18.5×14.8 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexispace Organizues per kapaket plastik 18.5×14.8 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *