Mini Cart

-25%

4Food Mbajtese buke plastike e bardhe 42×26 cm

Original price was: 5,900L.Current price is: 5,900L. 4,425L

8595028453560

SKU: 896512 Categories: ,

Description

Kodi: 896512

E fortë dhe kompakte, e bërë nga plastika rezistente dhe me një dizajn modern mbajtësja e bukës 4Food ju lejon të mbani bukën e freskët dhe aromatike për më gjatë dhe e mbron atë nga pluhuri dhe lagështia. Hapet dhe mbyllet lehtësisht.

Përmasat: 42×26 cm.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “4Food Mbajtese buke plastike e bardhe 42×26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *