Mini Cart

-25%

i-Premium Stone Tigan guri i thelle 28 cm

7,490L 5,618L

8595028477085

SKU: 602438 Categories: ,

Description

Kodi: 602438

Tigani i thellë i-Premium Stone është me shtresë guri dhe u jep gatimeve një shije të veçantë dhe karakteristike. Për sasi të mëdha ushqimi, për rizoto apo për kaurdisjen e makaronave, ju mund të gatuani pothuajse çdo gjë që dëshironi në këtë tigan që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Diametri: 28 cm.

Additional information

Dimensions 48 × 29 × 9 cm
permasa

48x29x9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “i-Premium Stone Tigan guri i thelle 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *