Mini Cart

-25%

Home Profi Thike per proshute 24 cm

2,100L 1,575L

8595028430486

SKU: 880540 Categories: ,

Description

Kodi: 880540

Thikë proshute Home Profi me dorezë ergonomike në plastikë të zezë rezistente me tre thumba të dukshme. Tehu mjaft fleksibël dhe pak konik ju lejon të prisni feta tepër të drejta me saktësi ekstreme, duke shmangur prerjet e parregullta.

Gjatësia e tehut: 25 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Thike per proshute 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *